КОМПАНІЯ BDM-BIS

BDM-BIS S.C. є компанією, що працює з 1994 року на польському ринку виробників будівельних інструментів. Протягом багатьох років вона удосконалила профіль та методи виробництва, щоб проектувати та виготовляти найвищу якість вимірювальних інструментів. Наші pівні та правила штукатурні характеризуються відмінною якістю та точністю вимірів.


Ми зосереджені на надійних інструментах, постійно розробляємо нові концепції в області вимірювань та технологій.


BDM-BIS також виконує індивідуальні завдання для клієнтів, які мають свої власні конструкції для рівнів і правил штукатурних. Ми робимо замовлені проекти, друкуючи логотипи бренду нашої компанії на інструментах, які ми виробляємо.

ВИРОБНИЦТВО BDM-BIS

Наші рівні та правила штукатурні характеризуються високою якістю матеріалу, що використовується для їх виготовлення. Вибірково підібраний матеріал для їх виробництва виготовляється з алюмінієвого сплаву з підвищеною деформативністю, що обмежує твердість, які потім покриті порошком з високою стійкістю до стирання.


Використання інноваційних методів зборки рівнів і правил штукатурних BDM дозволяє підвищити точність показників та підвищити їх чутливість, а також гарантію використання.


Для виготовлення флаконів, ми використовуємо найбільш точні та найбільш зрозумілі акрилові ампули. Ми використовуємо ампули, виготовлені та випробувані під тиском, щоб забезпечити нашим продуктам тривалий термін служби.


Наш ретельний контроль над виробничими процесами та стандарти для відбору компонентів для виробництва рівнів і правил штукатурних є стандартом для BDM-BIS на внутрішньому ринку.


ПРОДУКЦІЯ BDM-BIS

НАША ПРОДУКЦІЯ:


Класичні ЧЕРВОНІ РІВНІ, АНАДОВАНІ РІВНІ і МАГНІТНІ РІВНІ з використанням найсильніших магнітів ідеальні для фіксації сталевих труб, дверних каркасів, каркасів, будівельних лісів та ін.  • Ми створюємо рівні у всіх можливих розмірах, використовуючи вертикальні та горизонтальні індикатори. За бажанням ми реалізуємо спеціальні розміри флаконів відповідно до індивідуальних потреб наших клієнтів.


  • НАША ПРОДУКЦІЯ ТАКОЖ:


  • ПРАВИЛА ШТУКАТУРНІ


Ми пропонуємо класичні правила штукатурні без індекаторів та правила штукатурні доповнені вертикальними та горизонтальними індикаторами. Незалежно від розміру правил штукатурних їх точність досягає 0,057 = 1,0 мм / м. Правила штукатурні BDM-BIS є стандартними равилами штукатурними на 100 см і розмірами довжиною до 400 см.


Комфорт роботи доповнюється правилами штукатурними з ручками. Ми також виготовляємо трапецієподібні правила штукатурні та H-типу для більш просунутих робочих місць.